This Is Us Inceleme


Aslında bu siteye başlarken sadece çizgi roman üzerine olmasını istememiştim, ancak yetersiz içeriklerden dolayı çizgiromanlaştık biraz sanıırm. Bunu aşmak için bu sefer doğa üstü olmayan bir yazı yazma gereği duydum. Evet, This is Us!


KADROSU


Milo Ventimiglia (Jack)
 Heroes dizisinden Milo Ventimiglia, dizide Jack rolünde. Rol hakkında daha fazla bilgi vermek spoilera girer ancak şunu diyebilirimki bu karakter bir üçüz bekliyor dizinin başında.
Mandy Moore (Rebecca)


 Mandy Moore, bu karakter ise Rebacca rolünde ve Jack'in karısı durumunda.


Justin Hartley (Kevin)

Bir diğer karakterimiz ise Justin Hartley, kendisi Kevin rolünde ve en bilindik dizisi Smallville ve Y&R'dir. Dizide bir oyuncudur ve Erkek Dadı adlı serinin baş karakteridir.


Chrissy Metz (Kate)

Chrissy Metz ise Kevin'in kız kardeşi rolündedir ve kendisi obezite ile savaşmaktadır.
.
Sterling K. Brown (Randall)
Sterling K. Brown ise dizide 2 çocuk babası bir adam olarak geçmektedir.KONUSU


Dizi başlamadan önce ekranda, ''Vikipediye göre aynı günde doğan insanlar arasında davranışsal bir bağlantı yoktur,varsa da viki daha keşfetmemiştir'' diyerekten dizi açılış yapıyor. Buradan da aslında anlıyoruzki ana karakterler aynı günde doğmuşlar. Aslında dizi üçüz bekleyen karı kocayı, oyuncu erkek kardeş ve obezite mağduru ablasının ve siyahi bir ailenin aralarında ne tür bir bağ olabileceğini anlatıyor. Siyahi babanın itfaiyeye bırakılan bir bebek olup,oradaki adam tarafından evlatlık alınması ise başka bir acı durum oluyor burada.

SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER

Aslında sonra görüyoruzki, üçüz bekleyen baba Kevin ve ablasının babası, siyahi adam ise evlatlık alınan çocuk çıkıyor. Bu sahne beni benden almıştı izlerken o ayrı konu.


 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.