Süperkahraman Olmak İçin İzlenebilecek 3 Yol

Merhaba arkadaşlar, bugün eğer içinizde süperkahraman olmak isteyen varsa, sanırım istemeyen yoktur, onun için bir rehber hazırladık. Siz hangi maddeye giriyorsanız o maddenin özelliklerini iyice okuyun ki size rehber olabilelim.

1-) Zengin Aile Çocuğu Tipli Süperkahraman Rehberi

     Benim en çok ilgimi çeken kahraman tiplemesidir. Bunun sebebini ise kısaca açıklayayım. Öncelikle bu karakterler yakışıklı olur,olmak zorundadır. Tabiki siz illa yakışıklı olmak zorundasınız diye bir şey yok. Bir de bu zengin çocukların 2 tiplemesi vardır, 1.si mirastan gelen gelir, 2.si tırnaklarıyla kazıyıp kazanılan gelir. En çok ilgi çeken tabikide 2.si'dir. Bu özellik karaktere hava katar.

     Genel olarak magazinler onları playboy,çapkın,milyardar diye tanımlar. Ancak içlerinde pamuk gibi bir kalp vardır ki aslında her gece suçla savaşır, hayır işlerinde bulunurlar. Bir de bu karakterlerimizin ceplerinde taşıdığı minik aletler vardır ki özellikle Batman ve Green Arrow'da bunlara sık rastlanır. Bu tiplemede bir süperkahraman olmak için size tavsiyem, şimdiden para kazanmaya çalışın,ancak para sizin gözünüzü boyamasın, gelirinizin belli bir kısmını da tabiki hayır işlerine harcayın!2-) Deney Sonuçlu Süperkahraman Rehberi

     Bu süperkahramanların en komik özelliği nedir bilir misiniz? Genellikle yaşadıkları korkunç kazalar/deneyler öncesinde çevrelerinde hor görülen, ezik karakterlerdir. Ancak deney sonrasında ise herkes onlarda bir değişim farketmiş ve onlara saygı duymaya başlamışlardır, Spiderman, Cap gibi...

     En gözde özellikleri arasında çeviklik ve kuvvet vardır. Ha ayrıca gözünüz bozuksa üzülmeyin, kesin ama kesin gözlüğü bırakacaksınız bu sayede! Peki nasıl bu tip süper kahraman olurum? Cevabı basit, nerde abudik gubidik deneyler gerçekleştiriliyorsa oralara ziyaretler yapın, kendinizi bir kazanın içine sokun. Aman he deney meney derken sonra örümcek ısırınca kanser olup ğeğk ğeğk diye gezmeyin görürsünüz örümcek adamı sonra!

3-) Doğuştan Tipli Süperkahraman Rehberi

     Biliyoruz, resimdeki tam bir süperkahraman değil ama onun içindeki güç de doğuştan sonuçta! Neyse efendim, konuya gelelim. Doğuştan tipli süperkahraman olmak için yapabileceğiniz bir şey maalesef ki yok. Tabi dış dünyadan gelen bir uzaylı yada başka bir şey değil iseniz. O yüzden buraları fazla kurcalamayın bence :)


.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.