Flash/Crossover İncelemesi

Merhabalar, ilk kez bir dizinin bir bölümünü inceleyeceğiz sizinle, bu yüzden biraz heyecanlı biraz da tedirginim açıkçası. Umarım güzel bir yazı olur :)


Açıkçası crossover başlamadan güzel umutlarım vardı, ancak şimdi anladımki her zamanki gibi hayal kırıklığına düşürdü. Neden mi ? Size 5 madde ile açıklayalım.


Bir kere bize crossover bahanesi ile Supergirl'i izletip 40 dakikanın içine sadece 10 saniye crossover ile ilgili sahne koydular. Bu bizi çok ama çok bozdu.
Bir diğer olay; Flashpoint de Flashpoint. Bir bitiremediler bu kavgayı, her bölümün ortasında Barry diyor ki, evet sizin hayatınızı ben mahvettim, adam diyorki nasıl yaparsın, seninle çalışmam. Haydaa gel sonra gruplaşmalar başlasın. Yine bu bölüm aynı olayı görüyoruz. Noluyor peki? Elin uzaylıları takımı parçalıyor...
Konu; Ya kardeşim, uzaylıları konu etmek nedir. Bana göre yapılacak en saçma şeyi yaptılar. Uzaylılar da öyle böyle değil, Saints Row'un başlangıcındakiler gibi iri yarı, güçlü mü güçlü. Adamlarda teleport var, zihin kontrolü var, başkanıda tek hamle ile öldürdüler. Kısacası baya baya güçlüler.
Saçmalamasyonlar; He adamlar 1950'de gelmiş bu dünyaya siz neden hiç demiyorsunuzki, kardeşim bunlar geldi, önlem alalım, araştıralım vs vs. Konuyu kapamak nedir, bir de bahaneleri şu, saldırgan değiller kiii !
Gözümde çok önemi olmasa da (tabiki kolay demiyorum,ama en azından 1. sezonki efektler iyiydi) efektler berbattı, düşüş yaşıyorlar sürekli nedense.
Biraz karışık da olsa, özet olarak, crossover berbat oldu/olacak. Sizin görüşlerinizi de merak ediyoruz. Yazıda bir hata,ayıp görürseniz belirtmekten çekinmeyiniz! :)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.